Любі вчителі!

Сьогодні Україна проходить надскладні випробування та захищає глобальні цінності, які є основою життя – свободу, незалежність, мир, право вільно обирати свій шлях, приймати рішення і відповідати за них самостійно, без тиску і примусу.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб у кожного зараз була можливість робити важливу справу, реалізовувати те, що вмієш найкраще, допомогаючи країні, а також знаходитись в атмосфері підтримки, розуміння, взаємодопомоги, нормального життя, наскільки це можливо зараз, щоб мати ресурс швидко адаптуватись до нових реалій.

Незалежно від вашої ситуації, ми запрошуємо вас долучитися до нашої дружньої команди WORLD SCHOOL Team, яка підтримує міжнародні цінності, українську культуру і традиції та білінгвальний підхід у навчанні (українська та англійська мови) та разом закладати фундамент для найкращого майбутнього. 

За лінками нижче ви можете подати свою анкету на позицію, яка вам до душі і ви відчуваєте, що це саме те місце, де ваші знання, вміння і зусилля будуть мати найкращу реалізацію.