WORLD SCHOOL & LYCEUM. Language. Maths & Science – мережа ліцензованих міжнародних шкіл в Україні, які навчають за потужною міжнародною програмою, визнаною в більше, ніж 160 країнах світу.

Наразі відкрито набір на 2024/25 навчальний рік для учнів 0-6 класів.

Наші переваги:

✔️ліцензовані школи з високою планкою якості освіти і організації навчального процесу
✔️потужна міжнародна програма, визнана в 160 країнах світу і сертифікація учнів за міжнародним освітнім стандартом 
✔️підтримка української програми “Нова українська школа” і атестація учнів за державним стандартом освіти
✔️двомовне навчання і середовище (англійська і українська мови), мультинаціональні класи
✔️сучасні навчальні матеріали і підручники
✔️сертифіковані педагоги з вільною англійською та українською мовами

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Кампус Позняки

Ліцензія на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти

Кампус Оболонь

Ліцензія на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти
Ліцензія на освітню діяльність у сфері початкової освіти
Ліцензія на освітню діяльність у сфері базової середньої освіти
Ліцензія на освітню діяльність у сфері профільної середньої освіти

Кампус Теремки

Ліцензія на освітню діяльність у сфері загальної середньої освіти
Ліцензія на освітню діяльність у сфері дошкільної освіти

Кампус Львів

Ліцензія на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти

Акцент на точних науках

У звичайних школах точні науки зведені до вивчення формул і таблиці множення. Але формула — це лише інструмент; кожна формула була колись винайдена для вирішення практичних задач або опису природних явищ. Ваші діти власноруч винаходитимуть формули та аналізуватимуть природні явища. Діти пройдуть шляхами Піфагора, Архімеда, Ньютона і навчаться самостійно шукати зміст. За кожною формулою учні побачать сенс; зможуть описати формулами нові явища; розвинуть навичку вирішувати глобальні задачі.

Точні науки — не нудно. Точні науки розвивають допитливість, винахідливість, раціональне мислення, вміння ставити влучні питання. Знання точних наук дає змогу застосувати унікальні навички у реальному житті, вирішувати складні задачі найпростішим шляхом, встановити логічні зв’язки між ідеями та поняттями, формулювати, обґрунтовувати та презентувати свою думку.

Акцент на вивченні мови світу – англійської

Англійська мова давно вже не просто шкільна дисципліна, а універсальна мова, якою розмовляє світ, яку розуміють у будь-якій країні. Це мова, завдяки знанню якої можна порозумітися будь з ким та відкрити шляхи до міжнародної спільноти і кар’єри; мати широкий вибір освіти та професії, як в Україні, так і закордоном.

Міцний фундамент закладається у людині з дитинства та впливає на усе її подальше життя.

Місія Наші випускники — це громадяни світу. У них є широкий життєвий вибір і можливості для розвитку. Майбутнє світу – в їхніх руках.
Мета Зробити якісну освіту доступною та цікавою. Діти, які хочуть і вміють вчитися, — наша мета. Учні прогресують та реалізують власний потенціал завдяки найкращим світовим досягненням у сферах освіти і науки.
Наші цінності Фундаментальні знання. Пріоритет WORLD SCHOOL — фундаментальні знання з математики, мови, природничих наук. Ці знання — основа мислення та світогляду людини. Справжні знання неможливо “нагуглити” — вони мають бути основою людини. Створення саме такого фундаменту — пріоритет WORLD SCHOOL.
Глобальний контекст. Освіта не може бути локальною, адже у сучасному світі відбувається безліч досліджень і відкриттів. Інновації впливають на продуктивність навчання дітей. Ми у WORLD SCHOOL впевнені: впровадження найкращих міжнародних досягнень у систему освіти є обов’язковим. Це прискорює навчання та дає випускникам конкурентну перевагу у світі, який швидко змінюється.
Системність. Роки у школі не мають витрачатися на застарілі стратегії та невдалі експерименти. Програма, культура, організація простору та концепція навчання у WORLD SCHOOL складають ефективну систему, орієнтовану на прогрес дітей.
Реалізація. Кожен учень має потенціал для звершень у житті. Ми цінуємо мрії кожної дитини і навчаємо тому, як трансформувати в цілі і реалізувати ці мрії.
Відповідальність. Крок за кроком ми супроводжуємо учнів в їхньому шляху до самостійності, відповідальності і гуманності. Випускник WORLD SCHOOL буде готовий до життя в різних його проявах.
Навчання як стиль життя. Кожна нова життєва ситуація вимагає від людини адекватної реакції, нестандартних рішень та вміння докладати зусиль. Тому навчання — невід’ємна складова самого життя.